Jak inwestować

Odpowiedz

Potwierdzenie prowadzenia IKE

Dzień dobry,
Założyłem IKE w ING, obecnie aby przetransferować środki z PPE na IKE które u Was otworzyłem potrzebuje potwierdzenia zawarcia umowy o prowadzenie IKE, takie potwierdzenie otrzymałem podczas wizyty w placówce, ale okazuje się, że nie było ono prawidłowo wypełnione, zabrakło danych na pierwszej stronie tj. Imię i nazwisko ,na kolejnych stronach te dane już są, jednak placówka która obecnie prowadzi moje PPE nie akceptuje tak wypełnionego dokumentu, jako ,że nie mam czasu po raz kolejny wybierac się do placówki ING potrzebuje takiego potwierdzenia w formie elektronicznej ,może być skan,może być PDF, muszę załatwić to ,,bez wychodzenia z domu".
Proszę o poradę.
Odpowiedz
0 Lajków
Adrian5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 442 wyświetleń)

Re: Potwierdzenie prowadzenia IKE

Proszę skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Przyjmiemy od Ciebie zgłoszenie reklamacyjne i postaramy się pomóc Emotikon: Szczęśliwy





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
146
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 409 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy