17-01-2021 10:46
Mamy początek roku i jeszcze nie otrzymałem pocztą pit-8c. Nie ma go również w moich dokumentach po zalogowaniu do ING.
Kiedy i w jakiej formie powinienem go otrzymać?
18-01-2021 08:50
Planujemy dostarczyć je elektronicznie w Moim ING na początku lutego. Dokładniejszego terminu jeszcze nie podajemy, ale pracujemy nad nimi. Jak już będą gotowe do pobrania, to do wszystkich wyślemy informację o tym.
Zgodnie z przepisami prawa musimy to zrobić do końca lutego.
Dzień dobry
Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)
pozdrawiam
Rafał
05-12-2025Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc
... 04-12-2025Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest.
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al