Odpowiedz

PIT-8C kiedy i gdzie?

Mamy początek roku i jeszcze nie otrzymałem pocztą pit-8c. Nie ma go również w moich dokumentach po zalogowaniu do ING.

Kiedy i w jakiej formie powinienem go otrzymać?

Odpowiedz
0 Lajków
LukasS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
03-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (9 892 wyświetleń)

Re.: PIT-8C kiedy i gdzie?

Planujemy dostarczyć je elektronicznie w Moim ING na początku lutego. Dokładniejszego terminu jeszcze nie podajemy, ale pracujemy nad nimi. Jak już będą gotowe do pobrania, to do wszystkich wyślemy informację o tym.

 

Zgodnie z przepisami prawa musimy to zrobić do końca lutego.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 835 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Niedziałające skróty klawiszowe w polu kwota przy wykonywaniu przelewu

Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr

...

13-01-2026
Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Czy w przypadku IKZE ma zastosowanie zasada obowiązująca przy umowach zawieranych na odległość, tj. możliwość odstąpienia przed upływem 14 dni od zawarcia bez ponoszenia kosztów? Otworzyłem IKZE oszcz

...

13-01-2026
Re: Stałe oprocentowanie - negocjacje

Dzięki za odpowiedź. Zatem mam rozumieć że można to załatwić na chacie? Wcale nie muszę iść do oddziału o tym rozmawiać?

12-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy