21-03-2020 12:25
Cześć,
Dzisiaj zauważyłem że w aplikacji mobilnej oraz w aplikacji przeglądarkowej zniknęła mi opcja "Makler". Jak mogę ją przywrócić?
21-03-2020 12:31
@Shaggy_87 Zgodnie z informacją na naszej stronie tutaj dzisiaj od 9:30 do 14:30 nie będą dostępne moduł Makler w Moim ING i ING Makler Mobile. Taka sama informacja powinna się wyświetlić w Twojej bankowości internetowej. Zachęcam Cię do czytania tych komunikatów w przyszłości.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |