Odpowiedz

Dzień dobry,

 

Czy w związku z podwyższeniem opłat w Maklerze nawet o 50%, należy się obawiać wzrostu ilości awarii na podobnym poziomie?

vw06
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
5
28-04-2017
Wiadomość 1 z 5 (2 445 wyświetleń)

Re.: Makler

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem systemu Makler i dokładamy starań żeby niedostępności zdarzały się jak najrzadziej.

Pomimo podwyżki nasze stawki są nadal bardzo konkurencyjne na rynku.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
14
15-06-2020
Wiadomość 2 z 5 (2 435 wyświetleń)

Re.: Makler


@PawełH:

Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem systemu Makler i dokładamy starań żeby niedostępności zdarzały się jak najrzadziej.

Pomimo podwyżki nasze stawki są nadal bardzo konkurencyjne na rynku.


Nie jest to wina tych, co "obrabiają wpisy" na forum, ale trzeba to jasno powiedzieć - Makler ING nie jest ani stabilny, ani nie posiada jakiś znaczących rozwiązań. Zapewnianie o "dokładamy starań żeby niedostępność zdarzały się jak najrzadziej" jest wyłącznie wpisem typu "kopiuj & wklej".

 

Makler ING jest powolny! Jest potwornie wolny! Jak jest natłok transakcji aplikacja dostaje tzw. freezu. I nic nie da się zrobić. Często to powoduje konkretną stratę, bo nie można było dokonać transakcji. W zasadzie to jest z tą wydajnością aplikacji coraz gorzej. I nie, niech ludzie odpowiedzialni za to nie zrzucają winy na sprzęt klienta lub jego łącze albo jakieś inne czynniki mające wpływ na działania Maklera ING. Aplikacja nie radzi sobie nawet na MacBook Pro, procesor 16 core, 64GB RAM-u.

 

No i mamy dziś znowu kolejną awarię. Podwyższa się ceny za usługi, ale nie idzie za tym żadna jakość. Ani wydajności działania, ani konkretnych funkcjonalności. W zasadzie to oczekiwałbym raczej obniżenia prowizji, a szczególnie w przypadku każdej awarii. ING Bank nie poczuwa się (za jednym wyjątkiem z zeszłego roku 2020), do rekompensaty za każdą przerwę w działaniu. Odbija się tylko pałeczkę i wrzuca komunikat przepraszający.

 

Mając do dyspozycji taki budżet i nie mogąc ogarnąć software engineeringu to może zlecenie tego komuś, kto się na tym zna, będzie z pożytkiem dla wszystkich.

cezaryt
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
12
12-12-2016
Wiadomość 3 z 5 (2 417 wyświetleń)

Re.: Makler

XTB - 0 opłat za prowadzenie rachunku, 0 prowizji za obrót akcjami do kwoty 100 000 euro, a wy wprowadzacie podwyżki, brawo, brawo. Czysty profesjonalizm - zwalenie kosztów wiecznych awarii, napraw i problemów maklera ing na klientów. Od pół roku na moim koncie makler ing jest jakieś 0,40 zł, gratuluję i pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz
0 Lajków
RAFALP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
13-05-2017
Wiadomość 4 z 5 (2 346 wyświetleń)

Re.: Makler

czy XTB nie kwotuje przypadkiem ukrywając koszty transakcyjne (prowizje) w cenach ? Swego czasu miałem platformę demo i porównywałem z kwotowaniami w ING i zupełnie inne ceny. Ktoś coś wie na tan temat ?

Odpowiedz
0 Lajków
akapella
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-06-2021
Wiadomość 5 z 5 (2 317 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nie mogę znaleźć wniosku o wakacje kredytowe

Dzień dobry,

Czy wakacje kredytowe można wziąć na zwykły kredyt?

W moich finansach nie widzę opcji złóż wniosek, Czy to oznacza ze nie mogę wziąć wakacji kredytowych?

05-10-2022
Konto Mobi

Czy jeśli posiadałam kartę Mobi 13-18, to po ukończeniu 18 lat, muszę jechać do banku i wymienić ją na 18-26, czy mogę to zrobić przez aplikację mobilną, np. zamawiając kartę?

04-10-2022
Re: Kredyt hipoteczny a inne pożyczki

Tak, mając kredyt hipoteczny możesz starać się także o pożyczkę gotówkową. Jeśli chodzi o kwotę pożyczki, to niestety nie będziemy w stanie tego wskazać tutaj. Wpływ na kwotę będzie miała m.in. zdolno

...

04-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy