12-03-2020 22:06
Cześć,
Jak na tej platformie konto makler na obecnym kontrakcie FW20H2020 zająć pozycje "sprzedaży"
np. kupuje 1 kontrakt zajmując "pozycję S" gra na spadki?
Dzięki za info.
13-03-2020 07:30
1. Potrzebujesz aneksu, który pozwoli ci handlować kontraktami. Znajdziesz go w Maklerze w Konto -> Wnioski -> Instrumenty pochodne /Intraday
2. Jak już masz aneks to składasz normalnie zlecenie na kontrakt. Zajęcie krótkiej pozycji to sprzedaż kontraktu. Tzn. nie masz nic, składasz sprzedaż i masz krótką pozycję. Stan konta to "-1". Zamknięcie tej pozycji to kupno.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |