Odpowiedz

Kontrakt terminowy

Witam, czy aby aby otworzyć pozycje na kontrakcie terminowym, wystarczą mi dostępne środki do inwestowania na pokrycie depozytu czy muszę one być "dostępne do wypłaty"

Mimo dostępnych środków do inwestowania znacznie przewyższających próg wymaganego depozytu, makler wyrzuca mi informacje o braku środków do pokrycia inwestycji.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Radek123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2022
Wiadomość 1 z 3 (5 380 wyświetleń)

Re.: Kontrakt terminowy

Kontrakty terminowe rozliczają się w dniu transakcji (D+0). Jako depozyt może być wykorzystana tylko gotówka (czyli „dostępne do wypłaty” ). Nie można wykorzystać należności ze sprzedaży.

PawełH
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
96
22
15-06-2020
Wiadomość 2 z 3 (5 374 wyświetleń)

Re.: Kontrakt terminowy

Dziękuję bardzo za informacje.

Odpowiedz
0 Lajków
Radek123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
19-05-2022
Wiadomość 3 z 3 (5 369 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wprowadzenie Samsung Pay

Analizujemy możliwość wdrożenia Samsung Pay w 2027 roku. O wszystkich nowościach będziemy informować Emotikon: Szczęśliwy

26-08-2026
Re: Mieszkanie na kredyt a służebność

W tej sprawie prosimy napisz do nas na czacie w Moim ING, nasi specjaliści zweryfikują to dla Ciebie Emotikon: Szczęśliwy

26-08-2026
Re.: Zapytanie o rachunek maklerski OKI i planowane promocje od 2027 roku

Nasze biuro maklerskie planuje udostępnić konta maklerskie w formie OKI od początku 2027 roku.

Na tym etapie nie udzielamy jeszcze informacji w zakresie planów dot. prowizji/opłat związanych z OKI.

26-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy