Jak inwestować

Odpowiedz

Bezpłatne spotkania inwestycyjne

[ Edytowane ]

Ruszają bezpłatne spotkania inwestycyjne, które odbędą się w największych miastach Polski. Jesteście zainteresowani? Kto chętny i spotka się z nami w jednym z miast ręka w górę! Emotikon: Szczęśliwy  Z naszej strony wiedzą podzieli się m.in. @BartoszS, możecie pytać go o szczegóły tutaj. Więcej informacji znajdziecie na naszym blogu - dowiedz się więcej.

 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
171
135
10-08-2015
Wiadomość 1 z 3 (12 677 wyświetleń)

Re.: Bezpłatne spotkania inwestycyjne

We wtorek i czwartek odbyły się pierwsze spotkania - byliśmy obecni w Katowicach (około 90 uczestników) i Gdańsku (blisko 60). 
 

Ważnym dla nas elementem spotkania była możliwość osobistego porozmawiania z osobami zainteresowanymi tematyką, niektóre rozmowy kończyły się przed 23.00 Emotikon: Szczęśliwy Dzięki wiedzy zdobytej na tym szkoleniu uczestnicy mają okazję być krok do przodu w swoich inwestycjach, a na rynku kapitałowym jest to nie do przecenienia. Jeśli mieszkacie w kolejnych miastach które odwiedzimy, zapraszamy!

 

  • 18 października Warszawa, Hotel MDM pl. Konstytucji 1
  • 20 października, Wrocław, Hotel Mercure pl. Dominikański 1
  • 25 października, Poznań, NH Hotel ul. Św. Marcina 67
  • 27 października, Kraków, Qubus Hotel ul. Nadwiślańska 6

Początek godzina 16:30. Zapisy na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Tymczasem zachęcam do obejrzenia kilku zdjęć z Katowic Emotikon: Szczęśliwy

 

 

Bartosz Sańpruch

Krzysztof WańczykDSC06191.0.jpg

Michał Stopka

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (12 321 wyświetleń)

Re.: Bezpłatne spotkania inwestycyjne

Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem naszych spotkań napisanym przez Michała Stopkę. Sprawdź które przewidywania okazały się trafione.

 

http://www.michalstopka.pl/rok-2017-co-z-polska-gielda-gospodarka-i-finansami-publicznymi-2/

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (11 083 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy