Odpowiedz

Re.: Awaria Maklera

Masakra! Myślę, że trzeba złożyć pozew zbiorowy o straty za brak dostępu do GPW.

adee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
16
03-12-2020
Wiadomość 11 z 120 (14 312 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Już 10tys w plecy dzięki Ci ING
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 120 (14 278 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

No olejny Raz ING Makler zawodzi i kolejne tysiące plecy .... Trzeba przejść do XTB. Najpierw nie można się zalogować bo jakaś bzdurna ankieta ni pozwala trzeba ją wypełniać z 10 razy a teraz rozgrywa się np. CDP i co mogłem sprzedać na otwarciu za 428 a teraz co ?! KTo mi zwróci pieniądze? Czy można na ING w ogóle polegać?
loscik82
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
03-12-2020
Wiadomość 13 z 120 (14 251 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

11:07

jest info ING

" Przyczyną jest awaria kluczowej dla tych aplikacji usługi po stronie zewnętrznego dostawcy."

...

Odpowiedz
0 Lajków
DarSan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
03-12-2020
Wiadomość 14 z 120 (14 158 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Wy ciągle za coś przepraszacie. Nie przepraszajcie, tylko nie róbcie. Mam konto u was w banku od 16tu lat i to jest ostatni rok. Jak tylko makler zacznie działać to wycofuję wszystkie pieniądze, są inne banki, które chętnie przyjmą moje pieniądze. Nie pozdrawiam, bo jesteście bezczelni.
Kappa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
03-12-2020
Wiadomość 15 z 120 (13 784 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Co z maklerem jest 13: 50?
bast
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
03-12-2020
Wiadomość 16 z 120 (13 712 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Ciekawe co napiszą jak dzisiaj nie uruchomią Maklera...

Odpowiedz
0 Lajków
Kappa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
03-12-2020
Wiadomość 17 z 120 (13 680 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Ja wiem co . Szanowni Państwo przepraszamy za utrudnienia , każdy z was co brał udział w wyzywaniu nas na forum otrzymuje darmowe bezzwrotne       20 000 pln na inwestycje związane z GPW Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy:Emotikon: Bardzo szczęśliwy to by mnie przekonało żeby zostać Emotikon: Szczęśliwy 

Przemo81
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
14
03-12-2020
Wiadomość 18 z 120 (13 670 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Zapraszam do kontaktu ze mna przez wiadomosc prywatna. Jezeli nie otrzymam rekompensaty finansowej za niewywiazanie sie z umowy (zobowiazania do zapewnienia dostepu do efektywnego kanalu do skladania zlecen), to oprocz indywidualnych dzialan prawnych, chetnie wezme udzial w przewidzianych przepisami prawa dzialaniach zbiorowych. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 19 z 120 (13 602 wyświetleń)

Re.: Awaria Maklera

Prosze pamietac, ze istnieja srodki prawne. Zapraszam do kontaktu przez wiadomosc prywatna.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 20 z 120 (13 595 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

05-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Re: Re.: Pożyczka online - problem techniczny

Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy

...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy