03-12-2020 09:50
Masakra! Myślę, że trzeba złożyć pozew zbiorowy o straty za brak dostępu do GPW.
03-12-2020 10:23
03-12-2020 10:30
03-12-2020 11:07
11:07
jest info ING
" Przyczyną jest awaria kluczowej dla tych aplikacji usługi po stronie zewnętrznego dostawcy."
...
03-12-2020 13:36
03-12-2020 13:51
03-12-2020 13:56
Ciekawe co napiszą jak dzisiaj nie uruchomią Maklera...
03-12-2020 13:59
Ja wiem co . Szanowni Państwo przepraszamy za utrudnienia , każdy z was co brał udział w wyzywaniu nas na forum otrzymuje darmowe bezzwrotne 20 000 pln na inwestycje związane z GPW ![]()
![]()
:
to by mnie przekonało żeby zostać
03-12-2020 14:06
Zapraszam do kontaktu ze mna przez wiadomosc prywatna. Jezeli nie otrzymam rekompensaty finansowej za niewywiazanie sie z umowy (zobowiazania do zapewnienia dostepu do efektywnego kanalu do skladania zlecen), to oprocz indywidualnych dzialan prawnych, chetnie wezme udzial w przewidzianych przepisami prawa dzialaniach zbiorowych.
03-12-2020 14:07
Prosze pamietac, ze istnieja srodki prawne. Zapraszam do kontaktu przez wiadomosc prywatna.
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |