Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Wrzesień'21

Czas na pierwsze powakacyjne podsumowanie zestawienia Użytkownik Miesiąca. Kto był najbardziej aktywny i czynnie działał w naszej społeczności?  Nie przedłużając, czas przedstawić osobę, która nie tylko wnosiła we wrześniu swoje duże zaangażowanie w dyskusje, ale także i pomocną wiedzę, którą chętnie dzieliła się z innymi użytkownikami forum. 

 

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @aaa12345 -  od sierpnia w naszej Społeczności i szybki skok na podium. Gratuluję - zostań tutaj z nami i trzymaj tak dalej!  

 

Drugie miejsce trafia do  @brx123 – okazuje się, że debiutanci potrafią zrobić mocne wejście. Gratulujemy Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @sanwila - od września z nami i równie mocne wejście. Tak trzymaj. Gratulacje i powodzenia w kolejnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.