Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Wrzesień'20

Bankowość codzienna, kredyty hipoteczne i firmy, to najczęściej odwiedzane przez Was wątki we wrześniu. A kto był najbardziej aktywny w naszej społeczności?  Czas na comiesięczne podsumowanie, w którym tradycyjnie już wyłaniamy użytkownika miesiąca - bohatera tej przestrzeni, który nie tylko rozwijał dyskusję w Społeczności, ale wnosił też swoje spostrzeżenia i wiedzę. Sprawdźcie kto został użytkownikiem września!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @m365 - od kwietnia z nami, ale wnosisz bardzo wartościowy wkład do naszej Społeczności! Zostań na dłużej!  

 

Drugie miejsce trafia do  @Dariusz2 – od września w Społeczności ING. Może nie długo, ale zawsze konstruktywnie! Cieszymy się, że sprawa miała szczęśliwy finał - zostań z nami i rozgość się w tym miejscu. Fajnie, że tutaj dołączyłeś Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @Deatherock - w Społeczności nod kilku lat, ale fajnie, że się uaktywniłeś - tak trzymaj. Gratulacje i powodzenia w kolejnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.