Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Wrzesień'18

Podsumowanie wrześniowe ląduje na naszym blogu. Kto zostaje Użytkownikiem Miesiąca? 

Mamy długo wyczekiwane zestawienie! Gotowi?


We wrześniu "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @andrzejb- od 31 sierpnia z nami, a już we wrześniu otwierasz podium. Trzymaj tak dalej! Emotikon: Mrugający

...drugie miejsce to mocny Społecznościowy zawodnik  @Konto usunięte- podium to już oczywistość, tylko czekać jak będziesz je otwierał Emotikon: Mrugający Super, że tutaj jesteś!

Trzecie miejsce  trafia do  @Radecki wrześniowy debiut, ale za to jaki! Rozgość się u nas! 

 

Już niedługo podsumowanie października!

 

 Dzięki, że jesteście!

Joanna

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.