Re.: Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Styczeń'20

Z nowym rokiem nowym krokiem! Przyszedł czas na pierwsze rozdanie Użytkownika Miesiąca Społeczności ING. Kto przejął stery w styczniu w naszej Społeczności? Sprawdź! Z początkiem nowego roku czas na gorące informacje Emotikon: Szczęśliwy

 

Styczeń to czas mocnych noworocznych postanowień. Niektórzy z Was okazali się też bardziej aktywni w naszej społeczności. Czy można to łączyć? Z dużym prawdopodobieństwem tak Emotikon: Szczęśliwy W końcu tematy finansowe są jednymi z najczęściej podejmowanych noworocznych postanowień. Kto z Was ma jakieś noworoczne finansowe postanowienia? Dajcie znać w komentarzach. Tymczasem wracamy do podsumowań. W grudniu zarejestrowani użytkownicy spędzili tutaj online prawie 213 godzin! Do tego nasza internetowa familia poszerzyła się o  prawie 200 nowych użytkowników. Działo się więc, a kto dał zauważyć się najbardziej?

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Alutka11 dobrze już nam tutaj znana. Gratulacje i pozdrawiamy Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @Konto usunięte – żaden temat dla Ciebie nie obcy - tak trzymaj i gratulujemy!

 

Trzecie miejsce dla @Adriann199993 - mocny debiut, kilka dni w naszej społeczności i już na podium. Masz moc! Gratulacje Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎07-02-2020 12:45

Dziękuję! Emotikon: Szczęśliwy 

Użytkownik nie istnieje
Menedżer społeczności
‎07-02-2020 14:05

@Konto usunięte gratulacje i zostań z namiEmotikon: Szczęśliwy Powodzenia w kolejnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwy

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Konto usunięte
‎08-02-2020 00:11

Gratuluje 🙂

Użytkownik nie istnieje
Menedżer społeczności
‎10-02-2020 13:22

@Konto usunięte fajnie, że tu zaglądasz Emotikon: Mrugający Pozdrawiamy!

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015