Re.: Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Sierpnień '17

Cześć,

Dzisiaj podgrzewamy atmosferę w naszej Społeczności! Emotikon: Szczęśliwy W końcu trzeba wykorzystać do cna ostatnie dni lata, dlatego publikujemy gorące jak sierpniowe słońce podsumowanie aktywności w naszej Społeczności ING Emotikon: Szczęśliwy 

Comiesięczne typowanie użytkownika miesiąca, to już nasza tradycja. Kto w sierpniu przejął dowodzenie w naszej internetowej przestrzeni? Tytuł użytkownika miesiąca Społeczności ING trafia do osoby, która - choć dołączyła do nas przed wakacjami - poczuła tą przestrzeń bardzo szybko i dała się zauważyć w dyskusjach i rozmowach. Wnosi ciekawe sugestie i pomysły, a do tego - dzięki swoim podpowiedziom - jest pomocna dla innych. Jak sam mówi - krótkie przemówienia są najlepsze - dlatego przechodzimy do konkretów... Emotikon: Mrugający

za super aktywność w sierpniu 2017 w Społeczności ING: 

 

"Użytkownikiem Miesiąca"  zostaje.... @Konto usunięte! Gratulujemy! 

 

Drugie wyróżnienie, trafia do osoby, której tutaj przedstawiać z pewnością nie trzeba:  @Konto usunięte. Oby tak dalej! Trzecie wyróżnienie, trafia znanego nam już tutaj -  @arek. Gorąco pozdrawiamy!

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas dobra okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytnowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamty całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎18-09-2017 11:30

Dziękuje i gratuluje pozostałym.

@Konto usunięteciekawe uwagi i wpisy, tytuł jak najbardziej zasłużony.

Użytkownik nie istnieje
Konto usunięte
‎18-09-2017 13:38

Lata temu w wakacje zdobywało się dziewczyny, dziś tytuły Emotikon: Szczęśliwy

 

Jestem miło zaskoczony, dziękuje 

@Konto usunięte dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Użytkownik nie istnieje
Doradca z ambicjami III
‎18-09-2017 17:04

Dzięki za wyróżnienie! Gratulacje dla kolegów! Emotikon: Szczęśliwy 

arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
30
27-12-2015
Menedżer społeczności
‎19-09-2017 11:15

@Konto usunięte @Konto usunięte @arek w pełni zasłużone! 

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
133
10-08-2015