Re.: Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Luty'18

Cześć!

Jak co roku marzec rozpoczyna się bardzo przyjemnie - w końcu przez wiele lat był miesiącem kobiet. Jednak już od dłuższego czasu obchodzimy w Polsce Dzień Mężczyzny. Ten wyjątkowy dzień przypada właśnie dzisiaj - tym bardziej możemy trochę wyróżnić męską część naszej Społeczności. A jest i okazja, ponieważ na naszym podium w zestawieniu lutowym zrobiło się bardzo męsko. Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta. Czas na rozkrojenie tortu okolicznościowego z okazji wyboru Użytkownika Miesiąca Społeczności ING.


Komu trafi się największy kawałek i kto w lutym przejął dowodzenie na stronach naszej Społeczności i ma dzisiaj podwójną okazję do świętowania? Najbardziej kaloryczna aktywność i tym samym pierwszy i największy kawałek tortu trafia do....

 

@Konto usunięte, który zostaje "Użytkownikiem Miesiąca"- gratulujemy!

...drugie miejsce na podium zajmuje @emjot89- gratulujemy mocnego debiutu i trzymaj tak dalej!

Trzecie miejsce należy do  @Szkot- gratulujemy i fajnie, że tak długo jesteś już z nami!

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎10-03-2018 08:17

nie dziękuje, zasłużyłem Emotikon: Język

 

Ha!

Mężczyzna ma tyle lat, na ile się czuje, kobieta tyle, na ile wygląda.

Joseph Unger

Użytkownik nie istnieje
Menedżer społeczności
‎12-03-2018 10:59

Hmmm ciekawa konstatacja na koniec. Na ile lat się czujesz @Konto usunięte bo ja wyglądam oczywiście na 18 Emotikon: Mrugający

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
133
10-08-2015