Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Listopad'20

W tym roku każdy szybciej odlicza czas do Sylwestra, ale chociaż do końca roku coraz bliżej, nie zapominamy o podsumowaniu listopada. Na blogu ląduje najnowsze podsumowanie. Wiemy już kto był najbardziej zaangażowany w Społeczności ING w listopadzie. Sprawdź!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje po raz kolejny  @m365 -  odkąd w kwietniu dołączył do naszej Społeczności, przedstawiać go nie trzeba. Tematy hipotek nie mają dla Ciebie tajemnic. Czapki z głów za kolejne główne miejsce na podium. Gratulacje i trzymaj tak dalej!

 

Drugie miejsce trafia do @arster– mocny listopadowy debiut. Gratulujemy i powodzenia w kolejnych edycjach - rozgość się w tej przestrzeniEmotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @karola130 - i kolejny debiutant, a raczej debiutantka z mocnym wejściem. W Społeczności ING od listopada i od razu na podium. Jest moc! Brawo i powodzenia w kolejnych podsumowaniach!

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo! Choć te Święta będą inne niż wszystkie, to przecież zawsze chodzi o to samo - wspieranie, docenianie i dzielenie się. Najlepiej dobrym słowem, nawet tym na odległość, bo to najlepszy prezent. Zdrowych i spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 

 

Pozdrawiam,

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.