Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Lipiec'20

Wiemy, że te wakacje wyglądają inaczej niż zwykle. Jak wynika z naszych badań przeprowadzonych z Think Forward Initiative - już tylko 42% badanych planuje wakacje poza domem. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Wam w tym czasie i wciąż jest nas tutaj spora grupa. Dowód? W lipcu ponad 100 000 osób odwiedziło nasze forum. Kto zostaje użytkownikiem lipca? Sprawdźcie!

 

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Galanel88 - są osoby, których przedstawiać nie trzeba Emotikon: Szczęśliwy To nie pierwsze wyróżnienie i, mamy nadzieję, nie ostatnie! Gratulacje Galanel88!

 

Drugie miejsce trafia do  @samoa – przedstawicielka naszej ING-owskiej ekipy - gratulacje Emotikon: Szczęśliwy Trzymaj tak dalej!

 

Trzecie miejsce dla @daro4577 - mocny debiut i od razu mocna pozycja na podium. Rozgość się w tej przestrzeni i zostań na dłużej Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.