Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Czerwiec'19

Choć lipiec rozgościł się już na dobre warto popatrzyć wstecz. Wracam z podsumowaniem czerwca w naszej Społeczności. Kto drążył dyskusje i był najbardziej dociekliwy? Na jakie tematy dyskutowaliście najchętniej? Kto ciekawy, ten znajdzie odpowiedź dalej. Emotikon: Szczęśliwy

 

Społeczność rozgrzewały dyskusje dotyczące bankowości internetowej i mobilnej - strony poświęcone tej tematyce miały ponad 50 000 obejrzeń. Zaraz za nimi chętnie rozmawialiście o kontach i rachunkach (41 000) oraz hipotekach (24 000). Kto w tematach finansów okazał się najbardziej dociekliwy, a jednocześnie zachęcał do rozmowy innych? 

 

"Użytkownikiem Miesiąca" czerwca zostaje  @ananimowy - w Społeczności ING od stycznia, ale na podium nie pierwszy raz Emotikon: Szczęśliwy Najfajniejsze jest to, że bierze udział w wielu dyskusjach i niewiele jest tematów, które go nie interesują. Gratuluję -  nie ma wątpliwości, że Ty tu rządzisz! Powodzenia w kolejnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwy

...drugie miejsce trafia do  @bubrowskigolem - mocny czerwcowy debiut i od razu skok na podium. Brawo i zostań z nami! 

 

Trzecie miejsce  trafia do  @3rav - od listopada w Społeczności. Porozmawiacie z nim w wątkach hipotecznych. Gratulacje!

 

Jak widzicie tematów w Społeczności jest sporo, a może być jeszcze więcej. Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.