TEDxKatowice już w sobotę! Oglądaj transmisję live i dowiedz się jak złapać szczęście

Już 6 kwietnia oglądaj live streaming z konferencji TEDxKatowiceSalon prosto z siedziby ING Banku Śląskiego. Wystarczy, że dołączysz do wydarzenia TEDxKatowiceSalon na Facebooku, na którym odbędzie się transmisja. Oprócz tego znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje i dowiesz się kto wystąpi na najbliższych spotkaniach. Jeśli jesteś ciekaw, jak złapać szczęście - nie będziesz zawiedziony.

 

Czym jest prawdziwe szczęście? Czy da się zmierzyć jego poziom? Odpowiedzi poznasz już 6 kwietnia na katowickim TEDxKatowiceSalon. Nie masz biletu? Nadal możesz do nas dołączyć! Zapraszamy na live streaming prosto z centrali ING Banku Śląskiego w Katowicach, gdzie odbędzie się konferencja.

 

Będzie to pierwsze spotkanie TEDxKatowiceSalon w 2019 roku! Nie może Cię zabraknąć. Tym bardziej, że tematem spotkania będzie…SZCZĘŚCIE!. Dawka takiej inspiracji może przecież pozytywnie ustawić cały ten rok!

 

Profesor University of Pennsylvania Martin E.P. Seligman od lat zaskakuje badaniami, potwierdzającymi, że na długość życia człowieka ma wpływ radość, jaką sprawia mu realizowanie swoich celów życiowych. Ponad 40 lat temu król Bhutanu, Jigme Singye Wangchucka zaproponował, by zamiast mierzyć rozwój ludzkości wskaźnikami ekonomicznymi, takimi jak PKB, zastosować wskaźnik szczęścia narodowego (krajowego) brutto (ang. Gross National Happiness, GNH). Służy on określeniu jakości życia w danym państwie we wszystkich wymiarach.

Pomimo tych starań ciągle szczęście jest dla wielu ideą poza zasięgiem. Ale można o nim sporo powiedzieć. Prelegentami będą osoby, które drogi do szczęścia postarają się przybliżyć.


Wystąpią:
❌ Agnieszka Czerw
❌ Magda Korczyńska
❌ Marek i Jędrzej Idziak-Sępkowski
❌ Samuel Fraiberger


Głównym partnerem wydarzenia jest ING Bank Śląski.

Dołącz do wydarzenia TEDxKatowiceSalon na Facebooku i nie przegap transmisji na żywo.

 

Co to TED?

TED to akronim od Technology, Entertainment and Design, czyli „Technologia, Rozrywka i Design”. To nazwa serii konferencji, które organizowane są na całym świecie przez jedną z amerykańskich organizacji non-profit. Ich celem jest popularyzacja „idei wartych rozpowszechniania” oraz stworzenie platformy dla osób, które mają coś wartościowego do przekazania. Serię spotkań prowadzonych na zasadach TED w Katowicach wspiera ING Bank Śląski. Jeśli jesteś ciekaw, jak można zmieniać świat i samego siebie – odwiedź nas w Katowicach lub oglądaj transmisję na żywo. Nie będziesz zawiedziony!