TEDxKatowice już w sobotę! Oglądaj transmisję live i dołącz do rozmowy

Już 29 czerwca oglądaj live streaming z konferencji TEDxKatowiceSalon prosto z siedziby ING Banku Śląskiego. Wystarczy, że dołączysz do wydarzenia TEDxKatowiceSalon na Facebooku, na którym odbędzie się transmisja. Oprócz tego znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje i dowiesz się kto wystąpi na najbliższych spotkaniach. Jeśli jesteś ciekaw, jak złapać zasięg i przebić się przez bańkę filtrującą - nie będziesz zawiedziony.

 

Każdy z nas jest poza zasięgiem. Nie tylko w momencie, gdy wjeżdża do tunelu lub jedzie na wieś. 8 lat temu Eli Praiser w swojej prezentacji TED przedstawiał ideę bańki filtrującej - filtru nakładanego przez firmy internetowe na informacje docierające do nas.

 

Dlaczego świadomość istnienia filtru jest tak istotna? Ponieważ powoduje on, że czytamy tylko te wiadomości, które przedstawiają poglądy podobne do naszych. Zaczynamy wierzyć, że cały świat myśli tak, jak my. W ING w najbliższą sobotę wystąpią prelegenci, którzy przebiją nasze bańki. Wciągną nas w swój zasięg i pokażą to, co wcześniej dla nas było niewidoczne.

Wystąpią:
❌ Karolina Dyduch-Hazar
❌ Krystyna Łuczak-Surówka
❌ Natalia Tur
❌Marcin Tatuś
❌Majka Lipiak 

 

Głównym partnerem wydarzenia jest ING Bank Śląski.

Dołącz do wydarzenia TEDxKatowiceSalon na Facebooku i nie przegap transmisji na żywo.

 

Co to TED?

TED to akronim od Technology, Entertainment and Design, czyli „Technologia, Rozrywka i Design”. To nazwa serii konferencji, które organizowane są na całym świecie przez jedną z amerykańskich organizacji non-profit. Ich celem jest popularyzacja „idei wartych rozpowszechniania” oraz stworzenie platformy dla osób, które mają coś wartościowego do przekazania. Serię spotkań prowadzonych na zasadach TED w Katowicach wspiera ING Bank Śląski. Jeśli jesteś ciekaw, jak można zmieniać świat i samego siebie – odwiedź nas w Katowicach lub oglądaj transmisję na żywo. Nie będziesz zawiedziony!