Ogłaszamy wiosnę na Społeczności ING! Idzie nowe :)

Do astronomicznej wiosny zostało jeszcze kilka długich tygodni, ale na naszym forum i blogu zacznie się ona znacznie wcześniej. Już w tym tygodniu, 31 stycznia 2019 roku, Społeczność ING pojawi się w odświeżonej szacie graficznej. Co dokładnie się zmieni?

Przede wszystkim - będzie nowocześnie, ale z klasą. Chcemy, by wygląd bloga i forum pozwalał się skupić na tym co najważniejsze, czyli wiedzy jaką staramy się przekazać. Jednocześnie zależy nam na funkcjonalności, oraz na tym, by Społeczność ING wciąż spełniała swoją funkcję - umożliwiała wymianę doświadczeń i pomagała w znajdowaniu konkretnych rozwiązań. Co to oznacza?

  • przyjaźniejszy i bardziej przejrzysty widok artykułów i wpisów.
  • wyeksponowane najciekawsze dyskusje i artykuły 
  • łatwe i szybkie dołączenie do dyskusji i tworzenia postów z poziomu strony głównej
  • wyróżnieni najbardziej aktywni użytkownicy i osoby online
  • informacja o nowych wiadomościach i powiadomieniach na Twoim awatarze 
  • przyjazna wersja strony dla urządzeń mobilnych

Najważniejsze funkcje pozostaną te same, dlatego wciąż łatwo będzie można przeszukiwać forum, zakładać nowe wątki i prowadzić ciekawe dyskusje. Wiele elementów forum wyglądać będzie ładniej - przekonasz się o tym, gdy zobaczysz jak odświeżyliśmy wygląd profilu użytkownika Społeczności!

Dostęp do artykułów na blogu z poziomu forum będzie dużo łatwiejszy. Dzięki temu będziesz mógł przeczytać artykuły, które dotyczą poruszanego na forum tematu. Nowy wygląd bloga pozwoli skupić się na tym, co w nim najważniejsze - na treści!

W związku z pracami nad zmianą wyglądu Społeczności ING, 31 stycznia 2019 roku będzie ona niedostępna. Pozwolimy odpocząć naszym serwerom i wrócimy do Was już kolejnego dnia - 1 lutego. Odwiedźcie nas koniecznie, zobaczcie co się zmieni i dzielcie się swoimi wrażeniami!

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Komentarze