Re.: Bohaterski Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Czerwiec '17 :)

Cześć,

Przyszedł czas na kolejne laury - nasze comiesięczne typowanie bohatera Społeczności ING. W tym wypadku słowo bohater jest jak najbardziej na miejscu. Dlaczego? Bo tytuł użytkownika  miesiąca Społeczności ING trafia do osoby, która nie tylko szuka odpowiedzi na nurtujące pytania, ale – w zasadzie od zawsze - wyróżnia się niezwykłą aktywnością i pomocą wobec innych użytkowników Społeczności. Wspomniany bohater również nam nie szczędzi podpowiedzi, co powinniśmy ulepszać i jest niezastąpiony w budowaniu relacji. Znamy się już nie od dziś - choćby ze spotkań offline Społeczności ING, gdzie wielu z Was również miało okazję poznać go tam na żywo. O kim mowa?

Za super mocny i aktywny wkład w czerwcu 2017 w Społeczność ING: 

 

Naszym Superbohaterem, a jednocześnie "Użytkownikiem Miesiąca"  zostaje.... @Konto usunięteEmotikon: Szczęśliwy 

 

Drugie wyróżnienie, za ciekawy debiut w naszej internetowej przestrzeni, trafia do @jonaszmclaren. Cieszymy się, że do nas dołączyłeś i spędzasz z nami całkiem sporo czasu Emotikon: Mrugający Oby tak dalej! Trzecie zasłużone wyróżnienie, trafia do znanego nam już dobrze online i mamy nadzieję, że wkońcu też i offline -   @viggen-a. Pozdrawiamy!

Społeczność tworzymy razem z Wami, dlatego dziękujemy za Waszą aktywność. Mamy nadzieję, że dalej będziecie bohaterami tej przestrzeni Emotikon: Szczęśliwy

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytnowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamty całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎10-07-2017 19:38

Bardzo dziękuje. Emotikon: Szczęśliwy

Gratuluje pozostałym wyróżnionym.

Cieszę się bardzo i pozdrawiam.

Użytkownik nie istnieje
Główny rachmistrz I
‎12-07-2017 22:48

"Oby tak dalej! Trzecie zasłużone wyróżnienie, trafia do znanego nam już dobrze online jak i offline -  @viggen-a. Pozdrawiamy!"

 

Dziękuję! Emotikon: Szczęśliwy
Ale offline? Nie rozumiem Emotikon: Szczęśliwy Nie byłem na żadnym spotkaniu....a znacie mnie tylko ze spamowania tutaj w społeczeności Emotikon: Szczęśliwy

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
259
41
03-02-2016
Menedżer społeczności
‎13-07-2017 14:25

@viggen mamy nadzieję, że poznamy Cię wreszcie offline Emotikon: Szczęśliwy 

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
133
10-08-2015