Odpowiedz

Zmiana programu lojalnościowego

Jestem klientem ING ok. 10 lat. Nigdy nie korzystałem z programu lojalnościowego banku, ani nie widzę takiej możliwości. W obecnej formule (podobnie jak w poprzedniej) ten program to porażka. O ile oferta banku jest atrakcyjna, o tyle program lojalnościowy to pomyłka. Od początku jego istnienia. Chyba lepiej jakby go nie było. Ceny kosmiczne. Co to za zysk dla przeciętnego klienta? I jeszcze koszty dostawy! Ten kto to wymyślił powinien umrzeć z głodu. Za taką pracę? Proponuję by Bank ING wziął pod uwagę realną zmianę formuły programu. Vide Payback itp. Za punkty OTRZYMUJĘ realną wartość, a nie jeszcze muszę przepłacać za mało praktyczne przedmioty. Chyba że, jedynym powodem istnienia programu jest zysk Banku ING. To wszystko jest ok. Żadnych zmian.

 

Odpowiedz
pitstop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
22-12-2015
Wiadomość 1 z 6 (23 505 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Program lojalnościowy bankujesz - zyskujesz umożliwia Klientom ING Banku bezpieczny zakup oryginalnych produktów, które posiadają gwarancję producenta. Dokładamy wszelkich starań aby produkty dostępne w programie były atrakcyjne zarówno pod względem ceny jak i jakości, użyteczności oraz marki. Większość produktów jest w znacznie niższej cenie niż rynkowa. Przykładem może być zegarek Lorus: https://bankujesz-zyskujesz.pl/moda-i-uroda/bizuteria-i-zegarki/zegarek-meski-lorus-lor-rh909ex9 w programie dostępny za 157,90 i 368 pkt. W innych sklepach w sieci 216 zł: http://www.ceneo.pl/30336132;0280-0.htm#tab=click_scroll

 

Jest także możliwość wymiany punktów bezpłatnie na kody rabatowe do wykorzystania w różnych sklepach internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: https://bankujesz-zyskujesz.pl/znizki-i-rabaty

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (23 461 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Czy regulamin programu lojalnościowego zabrania sprzedaży zakupionych tam produktów osobom trzecim?

Odpowiedz
0 Lajków
Stonish
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
3
28-11-2015
Wiadomość 3 z 6 (21 944 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Regulamin nie zakazuje odsprzedaży innym osobom produktu zakupionego w ramach programu.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (21 892 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

To ten idio... tzn program jeszcze istnieje ? Podziwiam upór banku w uszęśliwianiu swoich klientów ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 5 z 6 (21 092 wyświetleń)

Re.: Zmiana programu lojalnościowego

Również się z tym zgadzam
Mam ponad 11 tys punktów i nie mam co z nimi zrobić. Powinny być jak w programach różnych np ofert stacji paliwowych - wymiana punktów bez dopłaty za produkty.
Albo możliwość obniżenia ceny dzięki punktom.

Swoją drogą o wiele lepszy program ma np mBank. Tam ciągle są jakieś zniżki na wszelakiego typu produkty.
Jakiś czas temu za ubezpieczenie turystyczne dostałem 50% zwrotu.
Nie tak dawno płynąłem StenaLine do Szwecji i zapłaciłem za bilety dzięki mBankowi tylko 50% ceny.
Przykładów można wymieniać wiele.
A w ING bankujesz zyskujesz co ja zyskuje?
Produkty można tylko kupić za gotówkę, które swoją drogą wcale do tanich nie należą

Kilka tygodni temu miałem rozmowę z konsultantem, który się pytał o ten program i powiedziałem co mi leży. Mam nadzieję, że ING szybko z tego zrezygnuje lub zamieni na coś ciekawszego z zastrzeżeniem - nie zabierajcie ludziom obecnych punktów.
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 6 z 6 (20 258 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy