Odpowiedz

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Umieszczanie odnośników do zewnętrznych stron jest niezgodne z regulaminem Społeczności

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 1201 z 1 337 (11 509 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Uwaga! Składamy petycję w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej. Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją pod adresem: [link usunięty]

 

A moderatorów proszę o zaprzestanie usuwania linków, bo to tylko dowodzi złe intencje i brak szacunku a nawet odwagi, jak to zauważył poprzedni korespondent.

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1202 z 1 337 (11 507 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Do jasnej holery proszę nie usuwać linków. Skoro do Państwa nie dociera opinia klientów, to do mnie nie docierają zapisy w waszych regulaminach.

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1203 z 1 337 (11 501 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Uwaga! Składamy petycję w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej. Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją na stronie, na której się składa różne petycje: [link usunięty]. Kropki w domyśle. Nie podaję linku, bo administrator uporczywie go usuwa. Na tej stronie w dolnej części należy wpisać nr dokumentu: 

 

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1204 z 1 337 (11 491 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Uwaga! Składamy petycję w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej. Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją na stronie, na której się składa różne petycje. [link usunięty]. Nie podaję linku, bo administrator uporczywie go usuwa. Na tej stronie w dolnej części należy wpisać nr dokumentu: 

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1205 z 1 337 (11 462 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Uwaga! Składamy petycję w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej. Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją na stronie, na której się składa różne petycje. Nie mogę podać linku, bo administrator uporczywie go usuwa. Na tej stronie w dolnej części należy wpisać nr dokumentu: 

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1206 z 1 337 (11 448 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Składając petycję możemy utwierdzić ING że jest niezastąpiony.. Myślę że prościej jest po prostu zmienić bank. Idea Bank owosci jest jest ciekawsza i zawsze można znaleźć coś ciekawszego.
Odpowiedz
0 Lajków
alz
alz
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
56
24-11-2016
Wiadomość 1207 z 1 337 (11 420 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Aww, drogie ING, postawa waszych moderatorów jest tak radośnie żenująca Emotikon: Bardzo szczęśliwy Niezmiennie im wspóczuję, że mają takich zacofanych zarządzających Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
246
90
02-03-2016
Wiadomość 1208 z 1 337 (11 381 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Uwaga! Składamy petycję pt: "Petycja w sprawie pozostawienia starej wersji bankowości internetowej w ING Bank Śląski S.A". Kto już ma dość tych bąbli, nieczytelności, niefunkcjonalności, nieprzejrzystości, ignorancji, to zapraszam do podpisywania się pod petycją na stronie, na której się składa różne petycje. Nie mogę podać linku ani innych cech, bo administrator uporczywie je usuwa (choć regulamin mówi tylko o linkach do stron zewnętrznych). Ale w odpowiedni sposób, choćby po frazie, można łatwo znaleźć ten dokument na tej popularnej stronie.

 

Odpowiedz
0 Lajków
grzbs
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
14
15-08-2017
Wiadomość 1209 z 1 337 (11 375 wyświetleń)

Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Polecam też adekwatne ocenianie banku ING na ich profilu internetowym, chociaż aktualnie ich ocena i tak już oscyluje w okolicach 2,5 z przytłaczającą ilością ocen "1" (prawie 2k recenzji)...

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
246
90
02-03-2016
Wiadomość 1210 z 1 337 (11 363 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy