01-07-2022 09:34
Witam
Dlaczego jak próbuje założyć lokatę to nic się nie dzieje, po kliknięciu jest tylko text "Wniosek o lokatę"
02-07-2022 09:46
Czy masz założone konto oszczędnościowe? Jest to warunek, aby skorzystać z Lokaty. Jeśli nie, w pierwszej kolejności załóż konto oszczędnościowe, a następnie Lokatę terminową. Gdyby problemy nadal występował proszę skontaktuj się naszą infolinią lub napisz do nas na czacie w bankowości internetowej. Sprawdzimy, co dokładnie się dzieje.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026