Odpowiedz
Highlighted

historia w bankowości internetowej

od pewnego czasu nie moge sprawdzić historii swoich transakcji w systemie bankowości internetowej, nie zależnie czy dotyczy to konta w zł czy w walucie obcej. wyskakuje komunikat ze nie da się prbrać danych prosze spróbować pozniej i tak cały czas. Po kolejnym zalogowaniu widac jedynie ta skrocona historie na panelu bocznym ale zeby zoabczyc dokladnie co i jak to juz nie działa nic

Odpowiedz
0 Lajków
Sylwek930
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
13-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 402 wyświetleń)
Highlighted

Re.: historia w bankowości internetowej

[ Edytowane ]

Historia powinna prezentować się prawidłowo. Spróbuj zmienić przeglądarkę internetową na inną lub wyczyścić jej pamięć podręczną i pliki cookies. Jeśli w dalszym ciągu będzie pojawiał się błąd, napisz do nas przez bankowość internetową (zakładka Wiadomości).

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
414
108
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 374 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pożyczka gotówkowa a promesa

Możemy przyjąć umowę próbną. Decyzje kredytową podejmiemy po całościowej analizie wniosku.

19-09-2020
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy