Odpowiedz

Zmiana numeru autoryzacyjnego.

Witam. Dzisiaj zmienilem numer autoryzacyjny na numer aktualny(Holandia, Lebara). Po zmianie numeru, nie przychodza smsy z kodem. Numer na sto procent wpisalem poprawny?

Odpowiedz
0 Lajków
rosik30
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
28-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 353 wyświetleń)

Re: Zmiana numeru autoryzacyjnego.

Jeżeli numer do autoryzacji zmieniłeś w oddziale banku lub w Moim ING w zakładce Dane i ustawienia > Bezpieczeństwo, a mimo to nie otrzymujesz od nas kodów autoryzacyjnych to proszę Cię o kontakt z naszymi specjalistami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 lub na naszym czacie po zalogowaniu do Mojego ING (prawy dolny róg ekranu). Sprawdzimy dla Ciebie dlaczego kody autoryzacyjne do Ciebie nie docierają. Możesz również skontaktować się z operatorem swojej sieci komórkowej. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
214
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 324 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Okres prowadzenia działalności gospodarczej a kredyt gotówkowy

Dzień dobry,

Chciałbym zapytać jaki jest obecnie minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej aby otrzymać kredyt gotówkowy jako osoba prywatna, mająca jedyne dochody z tejże działalności.
Czy ...

26-06-2022
Re: Pożyczka hipoteczna a wakacje kredytowe

Aktualnie Fundusz Wsparcia Kredytobiorców obejmuje kredyty hipoteczne lub budowlano-hipoteczne. Ustawa jednak nie weszła jeszcze w życie i trudno jest nam się odnieść czy zostanie to rozszerzone o inn

...

26-06-2022
Re: Re.: Zmiany widoku w Moim ING

@Mitchris, @viggen: Dziękuję za przesłane uwagi na temat zmiany prezentowania danych w koncie oszczędnościowym i celach oszczędnościowych. Przekazałam opinię do osób, które zajmują się Moim ING. Każda

...

26-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy