Odpowiedz

Wydruk miesięcznych operacji z saldem

Witam.

Muszę zrobić zestawienie operacji za każdy miesiąc księgowej z saldem po każdej operacji.

Operacje owszem, są z kwotami, ale nie ma salda po każdej operacji. w tabelce jest kolumna: Saldo po operacji/ Twój rachunek - jednakże widzę tylko nr rachunku.

Jak mam to zrobić? Gdzie , co zaznaczyć?

 

Pozdrawiam, Andrzej

Odpowiedz
0 Lajków
Enndriu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-02-2019
Wiadomość 1 z 4 (6 227 wyświetleń)

Re: Wydruk miesięcznych operacji z saldem

Żeby pobrać dokument, na którym będzie historia płatności wraz z saldem po operacji powinieneś po zalogowaniu wybrać: Swoje konto (te, które Cię interesuje)/Historia/W liście rozwijalnej na górze - wybrać zakres dat/Pokaż/Pobierz listę transakcji. 

Na wyciągach nie udostępniamy informacji o saldzie, na której Ci zależy. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 194 wyświetleń)

Re: Wydruk miesięcznych operacji z saldem

Potrzebuje saldo po każdej operacji w wybranym okresie, jak mam pobrać taki PDF?

Odpowiedz
0 Lajków
Izabella25
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (5 153 wyświetleń)

Re: Wydruk miesięcznych operacji z saldem

@Izabella25 W tej sytuacji  wybierz dane konto po zalogowaniu >> historia >> zmień zakres dat (w okienku z opisem ostatnie 90 dni) i link - pobierz listę transakcji 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (5 117 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy