Odpowiedz

Tymczasowe limity płatności kartą

W ING jestem od niedawna i brakuje mi funkcji ustawiania limitów tymczasowych, którą miałem u konkurencji.

Limit tymczasowy polegał na tym, że ustawiamy taki limit, i obowiązuje on do końca dnia, potem działa standardowy limit ustawiony dla danej karty.

Po co takie rozwiązanie?

Limit transakcji internetowych mam ustawiony na 0 zł, bo nie chcę płacić kartą w internecie. Jednak czasem, raz na parę miesięcy zdarza się, że taką kartą muszę zapłacić. W takich przypadkach przydaje się limit tymczasowy. Ustawiam na kwotę transakcji, potwierdzam, płacę i po problemie.

W obecnej sytuacji, pewnie trzeba sobie radzić w większej ilości kroków, zmieniamy limit, potwierdzamy, płacimy i ponownie zmieniamy limit na poprzednią kwotę.

Problem pojawia się tutaj jeden, po skończonej płatności, można po prostu zapomnieć o przywróceniu limitu, dlatego tymczasowe są lepszą alternatywą

Odpowiedz
0 Lajków
buc
buc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
28-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (570 wyświetleń)

Re: Tymczasowe limity płatności kartą

Dzięki za sugestie. Pomysł wydaje się dobry. Przekazałem go do osób, które zajmują się rozwojem naszej bankowości internetowej i mobilnej. Na pewno weźmiemy go pod uwagę przy planowaniu kolejnych modyfikacji Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
645
203
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (520 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: ile mogą wyniesc mnie maksymalnie raty za kredyt hipoteczny

Jak będzie podniesiona stopa referencyjna to rosną też odsetki maksymalne. Kwota z umowy jest tylko przykładem - jest to wyliczenie według stóp NBP z czasu podpisania umowy.

28-01-2022
Re.: Brak uprawnień do obciążania rachunku

Witam

Przy próbie wykonania transakcji wyskakuje mi informacja Brak uprawnień do obciążania rachunku. Nie mogę również płacić kartą. Pieniądze na koncie mam. O co chodzi

28-01-2022
Bilety komunikacji miejskiej w ING mobile.

Witam, kiedy bank wprowadzi możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji ING? Od lat ciężko Wam idzie wprowadzanie nowych funkcji.

 

28-01-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy