Odpowiedz

Thank you for using....

Czy ktoś z was już widział te uśmiechnięte mordki biało pomarańczowe z podpisem "Thank you for using..." - na ekranie nowej bankowosci internetowej widać u mnie ten komunikat w 3 rożnych miejscach. Za co nowa strona tak bardzo chce mi podziękować na urządzeniu mobilnym?
Odpowiedz
0 Lajków
DominikRas
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
3
02-11-2015
Wiadomość 1 z 2 (7 587 wyświetleń)

Re.: Thank you for using....

Zwykły placeholder, coś tam kiedyś będzie ale teraz jest pustka którą trzeba jakoś zapchać.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 581 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Spłata dwóch różnych zajęć komornicznych.

W tym miejscu nie mamy podglądu do szczegółów zajęcia. W tej sprawie skontaktuj się proszę ze specjalistami z działu zajęć. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze, w godzinach 8:00 - 18:00.

 

02-04-2026
Re: Zajęcie komornicze

W tym miejscu ciężko odnieść mi się do opisanej sytuacji. W sprawie zajęcia, skontaktuj się proszę z naszymi specjalistami z działu zajęć egzekucyjnych. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze

...

02-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy to, a jeśli będzie to konieczne, to zgłosimy sprawę do działu IT. 

01-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy