Odpowiedz

Przelew wewnątrz bankowy w święta

Dzień dobry Ile trawają przelewy z konta ing na inne konto ing w dni świąteczne? Zawsze mimo weekendów przelew docierał natychmiast a teraz nawet pdf nie da się wygenerowac, prezlew wykonany wczoraj

Odpowiedz
0 Lajków
Molly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
10-11-2017
Wiadomość 1 z 3 (5 651 wyświetleń)

Re: Przelew wewnątrz bankowy w święta

[ Edytowane ]

Przelewy wewnętrzne  w banku, w święta, realizowane są w zależności od typu rachunków. Dla rachunków indywidualnych działa to w ten sposób, że pieniądze są udostępnione na rachunku odbiorcy, ale księgowanie nastąpi w najbliższy dzień roboczy. Dopiero po zaksięgowaniu, będzie dostępne potwierdzenie zrealizowanego przelewu. Nie ma to zastosowania do rachunków korporacyjnych. Wyjątek stanowią tu również rachunki objęte zajęciami egzekucyjnymi, na których nie można realizować operacji finansowych bez fizycznego zaksięgowania ich. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (5 650 wyświetleń)

Re: Przelew wewnątrz bankowy w święta

Dziękuję za odpowiedz

Odpowiedz
0 Lajków
Molly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
10-11-2017
Wiadomość 3 z 3 (5 365 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy