19-06-2020 12:25
Witam, korzystam z przeglądarki explorer i mam problem z podpisem dokumentów ZUS i z ich wysyłką. Pojawia mi się komunikat "Weryfikacja podpisu nie powiodła się" Korzystam już z tego przez dłuższy czas nigdy nie miałam takiego problemy aż do dziś. Proszę mi doradzić co mam zrobić?
19-06-2020 12:31
20-06-2020 13:51
Chciałabym Ci pomóc jednak tutaj nie sprawdzę szczegółów
Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING - po zalogowaniu. Sprawdzimy to dla Ciebie.
Tak, wiem, do działu /dev/null.
Swoją drogą dlaczego nie można zrobić głosowania na funkcje, które zyskałyby poparcie społeczności? Albo, jeszcze lepiej, użytkowników aplikacji? Możecie chyba w aplikac
... 10-06-2026