Odpowiedz

Problem Z potwierdzeniem przelewu

Czesc! Od 2 dni mam problem. A mianowicie tydzien temu zmienilam telefon. Zainstalowalam aplikacje moje ing ,dostalam wiadomosc zeby potwierdzic tozsamosc itd i wszystko bylo ok. 2 dni temu chcialam pierwszy raz zrobic przelew i bank chcial ode mnie potwierdzenia przelewu poprzez przyjscie SMS na telefon. Ale zaden SMS nie przychodzi. Telefon zrestartowalam tysiac razy, numer sie zgadza, nawet karte przelozylam do starego telefonu i ZADEN SMS nie przychodzi. A rachunki czekaja. Na infolinii mowia ze musze czekac na analitykow, moge sie zalogowac przez komputer ale wyskakuje mi ,ze haslo bledne i hasla tez nie moge zmienic bo SMS nie przychodzi .. a wg nich przychodzi. Do operatora tez dzwonilam i tez jest ok... Dodam ze mieszkam za granica. Z kazdej strony teraz jestem zablokowana, pieniadze na koncie mam i nie moge Z nich korzystac! A czekac wiecznosci tez nie moge. Co moge Z tym fantem zrobic? To jakas kpina

Odpowiedz
0 Lajków
itsannaa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
11-09-2024
Wiadomość 1 z 2 (346 wyświetleń)

Re.: Problem Z potwierdzeniem przelewu

Prosimy, zadzwoń do nas na numer +48 32 357 00 69 lub napisz na czacie w Moim ING. Przez forum nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić. Jeśli zgłosiłaś już nam ten kłopot i mamy przyjęte zgłoszenie techniczne, to proszę Cię o cierpliwość.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
572
122
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (287 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: KeePass 2.x - Pickchars i maskowanie hasło

Dzieki, uwielbiam Keepassa ale tej funkcji jeszcze nie widzialem "Pickchars" ( albo inaczej mowiac, dawno nie bylem zmuszony do takiej autoryzacje ; ] )

U mnie dziala tak, loguje sie poprostu uzywajac

...

19-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy