10-11-2025
21:31
– ostatnio edytowany
10-11-2025
21:49
przez
MateuszF
Wszystkie przelewy robimy w MPP. W ING korzystamy z powielania przelewów a w mBanku wczytujemy paczkę ![]()
(link edytowany przez moderatora).
10-11-2025 22:06
edytowałem Twój wpis i usunąłem z niego link do strony zewnętrznej, ponieważ naruszał on regulamin naszego forum.
Zrobiłem to zgodnie z naszym regulaminem forum:
V. Prawa i obowiązki Użytkowników, pkt. 1, podpunkt o. "zawierają linki do stron poza domeną ing.pl" oraz
pkt. 4 "Zabronione jest zamieszczanie przez Użytkowników w Serwisie bez zgody Banku przekazów reklamowych w każdej postaci lub treści zmierzających do promowania usług lub towarów. Zabrania się promowania podmiotów konkurencyjnych wobec Banku, a także ich produktów lub usług."
Link do regulaminu:
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026