Odpowiedz

Płatności Google Pay w internecie

  1. Płatności Google Pay w internecie z teorii wydają się bardzo wygodne i bezpieczne - klikamy przycisk na stronie, weryfikujemy tożsamość np. odciskiem palca i gotowe. W praktyce jednak jest to kompletnie nie wygodne. Nie jestem pewien czy problem ten jest tylko w ING, ale kiedy potwierdzę płatność odciskiem palca przez Google Pay, muszę potwierdzić ją jeszcze raz przez aplikację ING. I o ile rozumiem takie zabezpieczenia przy większych kwotach, to przy transakcjach rzędu 5 zł myślę że jest to kompletnie zbędne i bardzo niewygodne. Czy jest jakiś sposób na wyłączenie tej podwójnej weryfikacji?
Odpowiedz
0 Lajków
doteq
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 309 wyświetleń)

Re: Płatności Google Pay w internecie

[ Edytowane ]

@doteq Decyzja o wywołaniu dodatkowej autoryzacji - potwierdzenia transakcji 3D Secure dla transakcji Google Pay jest podejmowana na poziomie integratora płatności m.in. PayU wywołuje 3D Secure dla części transakcji z powodów bezpieczeństwa. Nie mamy możliwości wyłączenia tej autoryzacji dla konkretnych serwisów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 240 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy