Odpowiedz

Nowy rachunek i upoważnienie

Cześć!

Mam pytanie czy jest możliwość założenia drugiego konta (to wiem, że się da Emotikon: Szczęśliwy) ale upoważnić osobę, która nie ma konta w ING?
Chciałbym wybroić dla tej osoby kartę do tego konta.

Czy można to zrobić przez internet czy tylko oddział?

Odpowiedz
0 Lajków
Marith
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
22-03-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 457 wyświetleń)

Re: Nowy rachunek i upoważnienie

@Marith Pełnomocnika do konta możesz dodać zarówno przez internet i w oddziale. Abyś jednak mógł to zrobić za pomocą Mojego ING, ta druga osoba musiałby być naszym/ą klientem/ką. W Twojej sytuacji macie dwa rozwiązania:
- oboje odwiedzicie naszą placówkę i od razu przypiszemy pełnomocnika do Twojego konta, 

- tamta osoba sama do nas podejdzie i np. otworzy bankowość internetową (nie musi zakładać konta, żeby wyrobić sobie dostęp do Mojego ING). Wtedy będziemy mieli już jej dane w systemie i będziesz mógł ją dodać przez Moje ING; Moje finanse> tutaj wybierasz swoje konto> Pełnomocnicy> Dodaj pełnomocnika. 

 

Kartę taka osoba będzie mogła wyrobić samodzielnie- w oddziale lub przez swoją usługę internetową. 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
48
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (6 401 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: FWK - co zaliczać do dochodów

Witam

zgodnie z moją interpretacją po konsultacji z ośrodkiem pomocy społecznej :
1: zwrot podatku (ulga na dzieci, nadpłacony podatek) jeżeli nie przekracza 5 krotności 823 zł to nie zalicza się do doc

...

16-12-2025
Re: Konsolidacja kredytu gotowkowego pod hipoteke

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. W tej sprawie umówi się z nimi na rozmowę. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole st

...

16-12-2025
Re: Spłata kredytu hipotecznego

Możesz wpłacić pieniądze na konto narzeczone, aby spłacić kredyt. W sprawie kwestii skarbowych i US się nie wypowiemy. Musisz skonsultować to z nimi. Możesz też wpłacić pieniądze na konto techniczne i

...

15-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy