18-03-2020 09:39
Kolejny dzień problem z wejściem na maklera, pusta strona nie idzie się dostać!
18-03-2020 09:52
Ten sam problem, serwery nie wytrzymują obciążenia znudzonych ludzi na kwarantannie?
18-03-2020 10:04
18-03-2020 10:06
Po prostu ing makler ma beznadziejne serwery
18-03-2020 12:51
Wiemy, że rano w okolicach sesji na logowanie decyduje się ogromna ilość osób. Wtedy rzeczywiście logowanie jest utrudnione. Staramy się poprawić przepustowość naszych serwerów, natomiast proponujemy Wam również zalogowanie się na swoje konto maklerskie z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem sesji.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026