Bankowość internetowa

Odpowiedz
Highlighted

Mało atrakcyjna oferta kont ING - brak innowacyjności.

Witam, zwracam się z pytaniem a mianowicie kiedy zostanie odświeżona oferta ING dt kont dla klientów indywidualnych? Wszystkie banki oferują możliwość wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIKa bez prowizji a ING kasuje za to 5zł. ING pobiera opłatę za kartę jeśli nie zrobi się obrotu kartą na 300zł, w innych bankach jest warunek 5 transakcji. Nie wspomnę że od 2 lat nie potraficie wprowadzić w aplikacji mobilnej możliwości opłacenia parkingów, autostrad czy też zakupu biletu jak i funkcji zeskanuj i zapłać QR (np. Millennium Bank, PKOBP to mają). PKOBP od 1.03.2020r wprowadza nowe konto za 0zł, gdzie nie ma opłat za kartę (5 płatności), możliwość wypłat gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIKa, darmowa karta wielowalutowa. PKOBP był uważany za bank dla starszych osób a wprowadza więcej udogodnień niż ING. Pozdrawiam

MreaperS
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
43
4
12-06-2017
Wiadomość 1 z 5 (1 026 wyświetleń)
Highlighted

Re: Mało atrakcyjna oferta kont ING - brak innowacyjności.

Witaj,
na bieżąco przyglądamy się naszej ofercie i analizujemy różne rozwiązania. 

Trudno odnieść mi się do opłat w innych bankach, ale to co piszesz nie do końca jest prawdą. 


Przy koncie Mobi i Komfort możesz wypłacać BLIKIEM ze wszystkich bankomatów za darmo. Przy koncie Direct bezpłatnie wypłacasz z naszych bankomatów, sieci Planet Cash oraz masz jedną bezpłatną wypłatę z obcego bankomatu w okresie rozliczeniowym. Za każdą kolejną wypłatę w pozostałych bankomatach naliczymy opłatę 2,5 zł. 

 

Faktycznie przy koncie Direct i Komfort, aby uniknąć opłaty za kartę 7 zł powinno się wykonać w okresie rozliczeniowym płatności kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Okres ten trwa od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Przy koncie Mobi karta jest darmowa. 

W temacie aplikacji mobilnej pracujemy nad dodatkowymi funkcjami, tj. zakup biletów. Nie planujemy udostępniania kodów QR. 

Jeśli będziemy wprowadzać zmiany w naszej ofercie - damy znać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
551
122
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (960 wyświetleń)
Highlighted

Re: Mało atrakcyjna oferta kont ING - brak innowacyjności.

[ Edytowane ]
IlonaU: Są pewne ale - konto Mobi jest dla osób, które mają mniej niż 26 lat. Z kolei za konto Komfort płaci się 12 zł miesięcznie, plus ewentualnie 7 zł za kartę w przypadku braku obrotu na minimum 300 zł. Więc jak dla mnie oferta kont osobistych w ING nie robi szału.
Mitchris
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
142
48
05-11-2015
Wiadomość 3 z 5 (938 wyświetleń)
Highlighted

Re: Mało atrakcyjna oferta kont ING - brak innowacyjności.

Witam, z całym szacunkiem do Pani, zanim udzieli Pani odpowiedzi to proszę poczytać regulaminy a nie wprowadzać w błąd. Koszt wypłat z bankomatów innych niż ING kosztuje: 5zł a nie 2,50zł. Co do konta Komfort to prowadzenie rachunku jak pisał przedmówca kosztuje 12zł/m-c, a karta 7zł( jeśli nie spełni się warunku).

W Millennium Bank: konto za 0zł(warunek: dowolny wpływ 1000zł na konto), karta za 0zł ( warunek: jedna płatność kartą lub blikiem), wypłata z bankomatów lub BLIKiem 0zł (warunek: taki jak przy karcie). Warto wspomnieć o możliwości zakupów biletów, opłaceniu parkometrów jak i autostrad(Autopay).

Santander Bank: konto za 0zł, karta za 0zł (warunek: 5 płatności kartą), wypłata z bankomatów innych niż Santander za pomocą BLIKa: 0zł, przelewy expres elixir za 0zł!!!

PKOBP: konto za 0zł, karta wielowalutowa obsługująca 10walut za 0zł (warunek: 5 płatności kartą), wyplata z bankomatów innych niż PKOBP za pomocą BLIKa: 0zł. Możliwość zakupienia w aplikacji biletów i opłacenia parkometrów.

Jak widać ING ma dużo do zrobienia, ponieważ przespał troszkę rynek. Praktycznie wszystkie banki pozwalają bezpłatnie wypłacać pieniądze w bankomatach obcych bezpłatnie za pomocą BLIKa, tylko nie ING.

Co do wprowadzania nowych funkcji do aplikacji ING, to strasznie Wam to idzie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
43
4
12-06-2017
Wiadomość 4 z 5 (908 wyświetleń)
Highlighted

Re: Mało atrakcyjna oferta kont ING - brak innowacyjności.

Jak wam brakuje wypłaty w bankomacie to weźcie pieniądze w czasie zakupów w ramach Cash back
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (553 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pomóż aktywować kod

dziękuje za odpowiadanie.
Właściwie zadzwoniłem na infolinię i poprosili mnie o prośbę o nowy kod. Te same dane zostały wprowadzone, gdy chciałem aktywować pracę kodu, aby poprosić o nowy kod. Nie wiem

...

28-05-2020
Re: Pomóż aktywować kod

Dostęp może być zablokowany przez wpisywanie błędnych danych. Wtedy będzie potrzebny nowy kod. 

Poprawność podawanych danych możesz sprawdzić na infolinii. Zadzwoń proszę na numer 32 357 00 69. Infol

...

28-05-2020
Re: Re.: Odmowa wypłaty drugiej transzy, mimo prac zgodnie z harmonogramem

@Bartkujawa Abyśmy mogli sprawdzić szczegóły zapraszamy do kontaktu ze specjalistą hipotecznym, u którego był złożony wniosek o uruchomienie transzy lub z naszą infolinią pod numerem telefonu: 32 357

...

27-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy