03-11-2021 18:57
Witam,
Proponuję pilnie wdrożyć do Księgowości IN G wzór FV VAT RR - opcja oznaczenia dokumentu w jpk-vat to za mało.
04-11-2021 19:08
Dziękuję za Twój wpis. Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego zespołu
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026