Odpowiedz

Karta SIM w Koncie 13-18 lat.

Dlaczego nie mogę zarejestrować karty SIM w koncie od 13 roku życia? Zgodnie z prawem, w Polsce można zarejestrować kartę od skończonego 13 roku życia.

Odpowiedz
0 Lajków
Solcio
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
28-12-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 689 wyświetleń)

Re: Karta SIM w Koncie 13-18 lat.

Jeżeli Twój przedstawiciel ustawowy (rodzic) nie wyraził jeszcze odpowiednich zgód w oddziale banku to rzeczywiście możesz mieć problem z realizacją niektórych czynności w swojej bankowości elektronicznej, takich jak zamówienie karty do konta czy też rejestracja Twojej karty SIM. Poproś proszę rodzica, który pełni u nas rolę Twojego przedstawiciela ustawowego o wizytę w dowolnym oddziale banku i wyrażenie tych zgód. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 664 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy