Bankowość internetowa

Odpowiedz

Jestem za Granicą i potrzebuje zmienic Numer autoryzacyjny

Nie mam żadnej możliwości zalogowania się do ING oraz znajduję się w NL, czy mogę bratu wystawić jakieś upoważnienie lub pełnomocnictwo aby to zrobił w moim imieniu?

Odpowiedz
0 Lajków
LongiTH
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 919 wyświetleń)

Re: Jestem za Granicą i potrzebuje zmienic Numer autoryzacyjny

Numer telefonu do autoryzacji możesz też zmienić sam przez jednorazowy kod do aktywacji. Zamówisz go na naszej stronie https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy  przez wniosek Nadaj nowe hasło. Na dole ostatniego kroku zaznaczysz, że nie otrzymałeś smsa i zamawiasz kopertę z kodem. Wyślemy ją na Twój adres do korespondencji. Jeżeli masz u nas nieaktualny adres, to możesz go zmienić na infolinii 48 32 357 00 69, przed zamówieniem kodu. Jak otrzymasz list, to potwierdzisz go na infolinii i wtedy na stronie przejdziesz wniosek o aktywację.

 

Możesz też przekazać bratu pełnomocnictwo notarialne do zmiany numeru telefonu do autoryzacji. Wtedy Twój brat w oddziale zmieni Twój numer telefonu na podstawie pełnomocnictwa.

Musi być potwierdzone za granicą przez polską placówkę dyplomatyczną, konsularną lub notariusza kraju, z którym Rzeczpospolita Polska podpisała umowę o pomocy prawnej w sprawach cywilnych lub potwierdzone urzędowo lub notarialnie wraz z dołączoną apostille w rozumieniu konwencji.

Pełnomocnictwo musi zawierać dane osobowe Twoje oraz pełnomocnika, czyli:
- imię i nazwisko, 
- pełny adres zamieszkania, 
- PESEL (obywatel Rzeczpospolitej Polskiej), 
- rodzaj oraz serię i numer oraz datę ważności dokumentu, pozwalającego na identyfikację Ciebie oraz pełnomocnika, 
- obywatelstwo, 
- status dewizowy, 
- status podatkowy, 
- datę i miejsce urodzenia, 
- imię ojca i matki, nazwisko rodowe matki,
- numer telefonu oraz adresu poczty elektronicznej,
- numer nowego telefonu do autoryzacji.
Musi być też informacja do jakiej jest czynności czyli do zmiany numeru telefonu do autoryzacji. 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 860 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy