Odpowiedz

Czemu w nocy praktycznie nie działa ta wasza super bankowość internetowa nadajecie wy się do drzwi do lasu hehe parodia tu jest z przelewami nocnymi

Odpowiedz
0 Lajków
lisek8383
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 752 wyświetleń)

Re.: Internet

W nocy z 25 na 26 marca trwały prace serwisowe. Przepraszamy za utrudnienia z tym związane.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
144
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 704 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Fundusz Wsparcia Kredytobiorców a zdolność kredytowa

Czy skorzystanie z FWK powoduje późniejsze problemy z uzyskaniem nowego kredytu? Powiedzmy, że mam kredyt i korzystam z FWK. Sprzedaje mieszkanie, zamykam kredyt i spłacam FWK. Czy to, że korzystałem ...

21-06-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Przebiję Cię. Nigdy nie korzystałam z karty ing, nigdy nic nie wypłacałam ani nie wpłacałam na konto. Nic, zero a też dostałam pismo aby się wyspowiadać Emotikon: Mrugający jestem współwłaścicielem konta (trza było zało...

21-06-2024
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

Już i ja wiem, że ten bank to kpina. Weryfikacja wg ustawy to śmiech przez łzy. 10 lat temu wzięłam kredyt w ing, trzeba było założyć konto. On wlasciciel a ja współwłaściciel. Dostałam pismo z "prośb...

21-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy