22-11-2024 19:11
Hej, korzystając z Vinted, olx czy innych portali w ramach bezpieczeństwa swoich danych nie podaje swoich prawdziwych danych, pojawił się problem pierwszy raz dopiero gdy założyłem konto w ING, przyszło mi wyjaśnić dlaczego przelewy z ostatniego kwartału są na inną osobę niż dane właściciela banku w ramach niby jakiejś ustawy ptrzeciwdziałania praniu brudnych pejniedzy, peirwszy raz spotkałem się z czyms takim.
23-11-2024 14:56
I prawidłowo. Jak można podawać inne dane? Wiesz, że na to są paragrafy?
25-11-2024 10:25
Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku ![]()
Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl
... 14-08-2026