Odpowiedz

Dostęp do konta osobistego i firmowego

Witam,

posiadam w ING dwa konta - osobiste i firmowe. W starym systemie miałam po zalogowaniu dostęp do obu kont, widziałam ile mam środków, mogłam przeglądać historię wybranego konta, robić między nimi przelewy, itd.

W nowej wersji widzę tylko jedno konto - albo osobiste, albo firmowe, w zależności co wybiorę w konfiguracji. Jeśli zmienię wyświetlane konto, muszę się zalogować ponownie, żeby je zobaczyć.

 

Oba konta mam na tym samym loginie i haśle, ale w ten sposób praca na obu staje się niemożliwa. Nie mówiąc o tym, że do konta firmowego nie mogę się dostać w żaden inny sposób, jak przestawiając konfigurację. Sprawdzenie, czy wpłynęły środki, ile ich mam na obu kontach jednocześnie jest niemożliwe.

W rezultacie przeważnie od razu po zalogowaniu przełączam się na starą wersję systemu.

 

Czy jest jakiś magiczny sposób, żeby mieć dostęp do obu kont jednocześnie? Może chociaż jest to w planach?

Bo na tę chwilę to jakiś dramat.

Odpowiedz
0 Lajków
Usagi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (11 901 wyświetleń)

Re.: Dostęp do konta osobistego i firmowego

Możesz przełączać się między podglądem Twoich finansów firmowych i osobistych przez jedno kliknięcie:

- po zalogowaniu do Moje ING przez przeglądarkę - w lewem górnym Osobiste / Firmowe,
- po zalogowaniu do aplikacji Moje ING mobile - po kliknięciu na menu (3 poziome kreski), a potem Osobiste / Firmowe.

Natomiast w konfiguracji zmieniasz to jaki chcesz mieć podgląd zaraz po zalogowaniu.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (11 833 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy