Odpowiedz

Re: Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Witam czy coś się zmieniło i wspomniana funkcjonalność zostanie wdrożona?
Odpowiedz
0 Lajków
Aga6dgjbcjn
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-02-2023
Wiadomość 31 z 32 (2 981 wyświetleń)

Re: Re.: Doładowanie telefonu- polecenie zapłaty

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do odpowiedniego działu. W przyszłości nie wykluczamy takiego rozwiązania. Natomiast na chwilę obecną, nie pracujemy nad nim. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
264
48
11-02-2020
Wiadomość 32 z 32 (2 912 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.

07-02-2026
Awaria wpłatomatu - brak pieniędzy na koncie

Dzień dobry,

30 stycznia dokonywałem wpłaty we wpłatomacie na kwotę 10 000 zł. Niestety urządzenie zacięło się, nie reagowało na moje klikanie i ostatecznie zatrzymało gotówkę bez wydruku potwierdzenia

...

07-02-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Aktualizacja jest taka, że moje zgłoszenie zostało zamknięte i nie ma go nawet w systemie, problem nadal występuje, mamy 5 lutego, do usłyszenia w czerwcu!

 

05-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy