Odpowiedz

Zablokowane konto?

W ostatnim tygodniu wykonałem przelew zagraniczny na kwote 600zł, po tej transakcji na koncie znajdowało się około 8zł, dziś wchodząc rano zobaczyłem ujemne saldo na około -32 zł. Teraz probuje zalogowac sie na konto, lecz otrzymuje wiadomosc ze pin jest nie poprawny. Wiec czy przez to konto moglo zostac zablokowane, a jesli tak to w jaki sposob odblokowac?

Odpowiedz
0 Lajków
adiix123
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
29-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 789 wyświetleń)

Re: Zablokowane konto?

@adiix123 Nie blokujemy bankowości internetowej, ze względu na saldo konta. Jeśli masz komunikat - Nie poprawny kod PIN - wybierz link na aplikacji - Nie pamiętam kodu PIN i nadaj go ponownie (może być ten sam). Jeśli nie pamiętasz natomiast hasła do zmiany kodu PIN, to hasło nadasz ponownie na stronie www.ing.pl/odblokowanie

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (1 726 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oczekiwanie na decyzję wstępną kredytu hipotecznego

Yanush jeżeli dostałeś taka informacje z bik o tym że są nowe informacje na Twój temat oznacza, że sprawdzali. Z reguły chwilę po jest decyzja.

17-01-2021
Dobranie kredytu

Witam , wziąłem kredyt hipoteczny na mieszkanie czy istnieje możliwość dobrać do tego kredytu kwotę na garaż ? Czy muszę się starać o oddzielny kredyt

17-01-2021
Wymiana banknotów na większy nominał w oddziale banku.

Witam,

posiadam znaczną ilość oszczędności w banknotach 100zł i chciałbym je wymienić na banknoty o większym nominale np. 200zł lub 500zł. Czy istnieje taka możliwość w oddziale banku, jeśli tak to jak

...

17-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy