Odpowiedz

Usuwanie urządzeń zaufanych

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć na temat usuwania urządzeń zaufanychw ing mobile i bankowości online. Mianowicie chcę sprzedać telefon i w tym celu usunąłem urządzenie zaufane w aplikacji mobilnej i online ale to urządzenie nadal jest widziane w aplikacji ing mobile i w bankowości internetowej ale przytym urządzeniu pisze "usunięte" plus data usunięcia.

Czy jest możliwe żeby całkowicie usunąć urządzenie z listy z aplikacji i z bankowości internetowej żeby już nie figurowało? Wymazać całkowicie ten usunięty telefon?

Dziękuje za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
halski
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
14-12-2016
Wiadomość 1 z 2 (21 469 wyświetleń)

Re.: Usuwanie urządzeń zaufanych

Po usunieciu urządzenia zaufanego pozostaje po nim ślad w bankowości elektronicznej. Nie da się go usunąć. Pamiętaj jednak proszę, że jeżeli sprzedałeś swój telefon i usunąłeś go wcześniej z systemu to nikt bez Twojej wiedzy nie będzie mógł go ponownie przypisać do Twojej usługi. Kolejne dodanie urządzenia jako zaufanego będzie wymagać podania danych klienta i wpisania kodu autoryzacyjnego, który wyślemy na numer telefonu przypisany do danego loginu użytkownika..

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (21 442 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Mieszkanie od ojca

Dzień dobry,
mieszkam obecnie w mieszkaniu rodzinnym. Moja mama zmarła kilkanaście lat temu, a ojciec sie wyprowadził do swojej drugiej żony.

Mam również brata i ojciec zadecydował ze mamy sie dogadać c...

17-05-2024
Wakacje Kredytowe-weryfikacja banku

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób bank weryfikuje składane oświadczenia oraz wnioski ? Jakimi metodami się kieruje podczas weryfikacji dochodów gospodarstwa domowego oraz czy RdD jest rzec...

17-05-2024
Re: Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Nie mamy tutaj dostępu do Twoich danych i nie możemy sprawdzić wniosku. Skontaktuj się z nami na czacie, który znajdziesz w aplikacji na dole. Po akceptacji wniosku, przelew zwykle następuje natychmia

...

17-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy