Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Problem z aplikacją ING na android 12 - "nie udało się pobrać danych"

Witam,

 

Od jakichś dwóch godzin nie mogę się zalogować do swojej bankowości przez aplikację ING. Po wpsianiu PINu/użyciu odcisku palca wyskakuje mi błąd "Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie". Kliknięcie tego powoduje wylogowanie.

 

Przeinstalowanie aplikacji nic nie dało. Na szczęście działa mi dostęp przez PC przez przeglądarkę. Proszę o pomoc.

 

Pozdr.

Odpowiedz
0 Lajków
phase
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-12-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 985 wyświetleń)

Re: Problem z aplikacją ING na android 12 - "nie udało się pobrać danych"

Witaj,
proszę spróbuj jeszcze zaktualizować Chrome oraz system Android. Jeżeli to nie przyniesie poprawy, to skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Wtedy przyjmiemy zgłoszenie techniczne, żeby przeanalizować Twoją sytuację.

 

Pozdrawiam

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 916 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Dokładnie to samo mieliśmy, jak pisałam wcześniej, niby status pojawił się, że już wszystko, po czym, że brakuje dokumentów… i teraz znowu jest wszystko, a decyzji nie ma… pomimo czekania od pt, jutro...

25-04-2024
Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Czy bank podjął już jakąś konkretną decyzję w sprawie wydłużenia (bądź nie) okresu obowiązywania stałego oprocentowania o liczbę rat zawieszonych w ramach wakacji kredytowych 2022-2023?

25-04-2024
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Planujemy wprowadzić taką możliwość, jednak nie znamy jeszcze daty. Gdy coś się zmieni, damy znać. 

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy