Odpowiedz

Poprzednia wersja aplikacji mobilnej

Do kiedy będzie funkcjonowała stara wersja aplikacji mobilnej?

Odpowiedz
0 Lajków
czterykółka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
14-06-2017
Wiadomość 1 z 2 (6 524 wyświetleń)

Re.: Poprzednia wersja aplikacji mobilnej

Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie wyłączymy ING Mobile czyli dotychczasową wersję aplikacji mobilnej naszego banku. Będziemy o tym informowali naszych klientów jeżeli już taki termin poznamy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
231
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 491 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Spłata dwóch różnych zajęć komornicznych.

W tym miejscu nie mamy podglądu do szczegółów zajęcia. W tej sprawie skontaktuj się proszę ze specjalistami z działu zajęć. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze, w godzinach 8:00 - 18:00.

 

02-04-2026
Re: Zajęcie komornicze

W tym miejscu ciężko odnieść mi się do opisanej sytuacji. W sprawie zajęcia, skontaktuj się proszę z naszymi specjalistami z działu zajęć egzekucyjnych. Są dostępni na czacie w Moim ING w dni robocze

...

02-04-2026
Re: Problem z logowaniem w aplikacji przy użyciu klucza U2F

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy to, a jeśli będzie to konieczne, to zgłosimy sprawę do działu IT. 

01-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy