Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Nie mogliśmy aktywować Płatności zbliżeniowych BLIK na wybranym telefonie

Przy próbie aktywowania Płatności zbliżeniowych BLIK na nowym telefonie dostaję komunikat:

"Nie mogliśmy aktywować Płatności zbliżeniowych BLIK na wybranym telefonie"

Kilka dni wcześniej na starszym telefonie udało się aktywować usługę i wykonać płatność, na nowym telefonie już się tego wykonać nie da, tel. z Android 12.

Odpowiedz
0 Lajków
MarekK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-11-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 474 wyświetleń)

Re: Nie mogliśmy aktywować Płatności zbliżeniowych BLIK na wybranym telefonie

Prosimy, upewnij się, czy Twój telefon ma włączoną funkcję NFC oraz czy masz najnowszą wersję aplikacji - 4.2.0. Jeśli te wymagania są spełnione, a mimo tego nie możesz aktywować Płatności zbliżeniowych BLIK, napisz do nas na czacie w Moim ING lub skontaktuj się z naszą całodobową infolinią: 32 357 00 12. Sprawdzimy to. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
362
77
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 393 wyświetleń)

Re.: Nie mogliśmy aktywować Płatności zbliżeniowych BLIK na wybranym telefonie

Mam to samo.
NFC włączone, aplikacja 4.2.0
Odpowiedz
0 Lajków
Lesia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 928 wyświetleń)

Re: Re.: Nie mogliśmy aktywować Płatności zbliżeniowych BLIK na wybranym telefonie

Lesia w tej sprawie skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING lub telefonicznie +48 32 357 00 69. Sprawdzimy to w systemie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
466
105
19-03-2018
Wiadomość 4 z 4 (1 873 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pozostała kwota kredytu do spłaty

Czy wysokość pozostałej kwoty kredytu hipotecznego do spłaty jest zależna od zmieniającego się co pół roku oprocentowania (Wibor6)? Tzn jesli spodziewam się wzrostu oprocentowania przy kolejnym oblicz...

01-10-2022
Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, ...

01-10-2022
Re: sms z banku: Twoja karta jest już zastrzeżona

Napisz proszę do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń na infolinię kart pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzimy czy ten komunikat dotyczył Twojej karty. Tu nie mamy takiej możliwości

01-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy